Усі матеріали на сайті розміщено в авторській редакції з дотриманням академічної доброчесності. 

Проблеми, викликані вимушеним карантином, завели у глухий кут як батьків, так і педагогічних працівників закладів професійної освіти. На жаль, на сьогодні більшість закладів освіти здатні працювати з дітьми лише через групи в меседжерах, надсилаючи завдання на самостійне опрацювання та сканкопії підручників. Також виникають онлайн платформи, які працюють з такими ж інструментами. Подібні форми навчання є простим дистанційним спілкуванням, а не повноцінним дистанційним навчанням.

У першу чергу, дистанційне навчання передбачає наявність уроків з інтерактивними формами роботи, з відео, аудіо та анімаціями, що дозволяє учням самостійно та з захопленням засвоювати нові знання, а не бути пасивним споживачем інформації.

ВПУ №7 в умовах карантину для ефективного дистанційного навчання використовує

онлайн клас Google Classroom

Головною ґрунтовною ознакою дистанційного навчання є сучасна система контролю та обліку результативності. Спеціальні сервіси дозволяють викладачам та майстрам виробничого навчання перевіряти роботи, залишати свої коментарі та ставити оцінки. Учень може виконувати тести, письмові роботи, в тому числі практичні та лабораторні, складати вірші напам’ять, виконувати аудіювання, проєктні роботи тощо.

Вище професійне училище №7 м. Кременчука Полтавської області

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now