top of page
ФОРМАЛЬНЕ НАВЧАННЯ

2018. Центральний інститут післядипломної освіти керівних кадрів, за програмою методистів П(ПТ)НЗ, м. Київ (150 год.)

2018. Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти, за програмою викладачів професійно-теоретичної підготовки (150 год.)

НЕФОРМАЛЬНЕ НАВЧАННЯ
Хайчіна Ю.М._1.jpg

2021. Онлайн-курс «Створення електронних дидактичних ресурсів з використанням можливостей програми Flip PDF»

1 001.jpg

2020. Онлайн-навчання для педагогічних працівників/ць та керівництва - учасників проєкту «EU4Skills: кращі навички для сучасної України»

1001-1200.jpg

2020. Навчальний курс «Розгортання та використання середовища G Suite в діяльності освітньої установи», організований Службою освітнього омбудсмена та компанією Google Україна

№ ZF772153(4).jpg

2020. Підвищення кваліфікації за видом «вебінар» на тему «Атестація педагогів в умовах оновленого змісту освіти», ТОВ «Всеосвіт»

Хайчіна_.jpg

2020. Онлайн-курс «Використання інструментів Google для організації роботи педагога ЗП(ПТ)О», НМЦ ПТО у Полтавській області

ХАЙЧІНА.jpg

2020. Онлайн майстер-клас «CANVA – творчий інструмент для навчання», НМЦ ПТО у Полтавській області

2018. Навчання в обласній Школі педагогічної майстерності «Впровадження медіаосвіти для сприяння розвитку й саморозвитку особистості учня». Модуль 2 «Предметний сайт – новий формат навчання»

2017. Навчання в обласній Школі педагогічної майстерності «Впровадження медіаосвіти для сприяння розвитку й саморозвитку особистості учня». Модуль 1 «Дидактичні засоби навчання»

ІНФОРМАЛЬНЕ НАВЧАННЯ
р 001.jpg

2020. Онлайн тренінг «Інституційне співробітництво у підготовці викладачів професійної освіти в Німеччині», що проводився кафедрою економічної та бізнес освіти Університету Констанца (Німеччина) в рамках Еразмус+ проєкту PAGOSTE «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні»

ЮЛІЯ ХАЙЧИНА.jpg

2020. Онлайн майстер-клас «LearningApps – створюємо інтерактивні вправи», НМЦ ПТО у Полтавській області

_SkillsLab__1.jpg
т 001.jpg

2020. Курс «Освітні практики із запобігання інфодемії», Академія української преси та Інтерньюз-Україна в партнерстві з Головним управлінням шкільної освіти МОН України за підтримки проєкту USAID»Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews

2020. Навчальний курс «Skills Lab: Успішна кар'єра», прочитаний HR-експертами та експертками провідних компаній України: Райффайзен Банк Аваль, lifecell, Метінвест, НЕК Укренерго, Watsons, Укртелеком, UKRSIBBANK BNP Paribas Group та інші

2021. Школа педагогічної майстерності «Сервіси Web-2.0.», ВПУ №7 (навчання)

2021. Онлайн-засідання обласної секції методистів ЗП(ПТ)О Полтавської області на тему «Самоосвіта, підвищення кваліфікації та атестація працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (слухач, доповідач)

2019. ЮзерЛаб «Організація освітнього процесу у віртуальному просторі», ВПУ №7 (навчання)

2019. Дидактична майстерня «Майндмеппінг - ефективна техніка візуалізації мислення і альтернативного запису», ВПУ №7 (слухач)

2019. Брейнстормінг «Конструктор інтерактивних вправ», ВПУ №7 (навчання)

2019. Нетворкінг «Додатки Google у професійній діяльності педагога», ВПУ №7 (навчання)

2019. Педагогічні гостини «Ефект довгого хвоста», ВПУ №7 (слухач)

2019. Педагогічна реклама «Кейс-технології на уроках професійно-теоретичної підготовки», ВПУ №7 (слухач)

2019. Пристендовий урок «Цифрова лабораторія Einstesn як інструмент реалізації міжпредметних зв’язків базових предметів з предметами професійно-технічного циклу», ВПУ №7 (слухач)

2019. Регіональний науково-практичний семінар «Науково-методична діяльність педагога професійної школи», Кременчук, ПТУ №26 (слухач, доповідач)

2018. Он-лайн засідання обласної секції викладачів інформатики та ІТ «Самоосвіта педагога як головна умова його професійного розвитку» (слухач, доповідач)

2017. Презентація досвіду роботи викладача фізики «Застосування інноваційних технологій на платформі навчального сайту викладача у контексті сучасної методики «перевернутого» навчання», ВПУ №7 (слухач)

2017. Сучасні вимоги щодо оформлення креслень, ВПУ №7 (навчання)

2017. Школа педагогічної майстерності «Сервіси Web-2.0: блог на платформі Blogger», ВПУ №7 (навчання)

2017. Практичне заняття «Створення електронних підручників», ВПУ №7 (навчання)

2016, 2017. Всеукраїнська програма SPARE ENERGY HUB (тривалість – 2 роки)

Вище професійне училище № 7 м. Кременчука Полтавської області

bottom of page